IMG_5406 bez-loga_verze_1-kvalita-web

TĚHOTENSKÉ

Kromě vzpomínek v podobě fotografií si odnesete také krásně prožité chvíle plné citů a něžností. Fotit se můžete sama s bříškem, tatínkem nebo i dětmi těšícími se na dalšího sourozence. Focení může probíhat v mém ateliéru anebo třeba na Vašem oblíbeném místě.

Jsme fér, proto platíte pouze za čas, který je Vašim fotografiím věnován tzn. focení, výběr fotografií, následná úprava a decentní retuš fotografií (neupravené fotografie nepředáváme).

Cena focení je 550 Kč/h - obvykle probíhá 4 až 5 hodiny včetně výběru a úprav fotografií.

POSLAT ZPRÁVU
  • Nejlepší je focení v době mezi 6.- 8. měsícem těhotenství

  • Možnost zapůjčení těhotenských šatů

  • Co si vzít na oblečení? Sladěné a jednoduché barvy jako je bílá, černé nebo světle pastelové barvy (bez nápisů a obrázků, které by rušily obsah ve fotografii). Dobrým tipem je, zvolit jednu dominantní barvu jako například u těhotenských šatů (červená, hořticově žlutá barva).

Díky soukromému odkazu, který Vám pošleme, si zobrazíte galerii upravených fotografií a stáhnete své fotografie v plné kvalitě i z pohodlí Vašeho domova. Naše služba s online galerií se zobrazuje na všech zařízeních od počítačů, přes chytré telefony až po tablety. Ke galerii máte přístup pouze Vy a uživatelé, kterým pošlete odkaz.

Uchovejte kouzlo fotografií nejen v digitální podobě. Stačí vybrat album s možnostmi zpracování, materiálu, barvy nebo gravírování.

placeholder image-sqplaceholder image-sqplaceholder image-sqplaceholder image-sqplaceholder image-sqplaceholder image-sqplaceholder imageplaceholder image-sqplaceholder imageplaceholder imageplaceholder image-sqplaceholder image-sqplaceholder imageplaceholder image-sqplaceholder imageplaceholder image-sq


POJĎME SPOLEČNĚ ZACHYTIT CITY A EMOCE