IMG_5406 bez-loga_verze_1-kvalita-web

MIMINKA

Konečně jste se dočkali a ta největší láska Vašich životů je na světě. Pojďme ji zachytit v té nejkrásnější roztomilosti a jemnosti. Vytvořme vzpomínku, která zastaví čas a uchová okamžik, kdy jste se stali rodiči. 

Focení je zaměřeno především na doteky, emoce a přirozenou lásku. Samozřejmostí je, aby na fotografiích byli také rodiče, tolik milující tento čerstvě narozený život. Focení může probíhat v mém ateliéru anebo třeba u Vás doma. Při focení miminka je potřeba především klidné prostředí, aby bylo miminku příjemně.

Jsme fér, proto platíte pouze za čas, který je Vašim fotografiím věnován tzn. focení, výběr fotografií, následná úprava a decentní retuš fotografií (neupravené fotografie nepředáváme).

Cena focení je 550 Kč/h - obvykle probíhá 2 až 4 hodiny včetně výběru a úprav fotografií.

POSLAT ZPRÁVU
  • Nejlepší focení miminek je v prvních 2 - 3 týdnech věku miminka

  • Pro focení miminka bude připraven v košík, dečky v různých barvách a zavinovačky. Pokud máte např. vlastní bodýčko, ve kterém chcete miminko vyfotit, vezměte jej s sebou také. Ze zkušenosti doporučuji s sebou vzít také dudlík, který pomůže udržet miminko klidné

  • Nejlépe se miminko fotí najezené, proto pokud je to trochu možné, je nejlepší ho nakrmit až po příchodu do ateliéru či těsně před focením. Jakmile miminko spokojeně v teple usne, může se začít a miminko poté nemá tendenci se budit. Samozřejmostí je možnost nakrmení miminka v ateliéru

  • Co na sebe? Pro rodiče je ideální sladěné a jednoduché oblečení, aby co nejvíce vyzněla krása miminka. Vyberejte barvy jako je bílá, černá nebo světle pastelová (bez nápisů a obrázků, které by rušily z obsah ve fotografiích)

  • Mějte na paměti, že focení je mnohdy časově náročné a trvá 2 - 3 hodiny, protože se přizpůsobuje potřebám miminka.

Díky soukromému odkazu, který Vám pošleme, si zobrazíte galerii upravených fotografií a stáhnete své fotografie v plné kvalitě i z pohodlí Vašeho domova. Naše služba s online galerií se zobrazuje na všech zařízeních od počítačů, přes chytré telefony až po tablety. Ke galerii máte přístup pouze Vy a uživatelé, kterým pošlete odkaz.

Uchovejte kouzlo fotografií nejen v digitální podobě. Stačí vybrat album s možnostmi zpracování, materiálu, barvy nebo gravírování.

placeholder image-sqplaceholder image-sqplaceholder image-sqplaceholder image-sqplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder image-sqplaceholder imageplaceholder image-sqplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder image


POJĎME SPOLEČNĚ ZACHYTIT CITY A EMOCE