IMG_5406 bez-loga_verze_1-kvalita-web

MIMINKA

Konečně jste se dočkali a ta největší láska Vašich životů je na světě. Pojďme ji zachytit v té nejkrásnější roztomilosti a jemnosti. Vytvořme vzpomínku, která zastaví čas a uchová okamžik, kdy jste se stali rodiči. 

Focení je zaměřeno především na doteky, emoce a přirozenou lásku. Samozřejmostí je, aby na fotografiích byli také rodiče, tolik milující tento čerstvě narozený život. Focení může probíhat v mém ateliéru anebo třeba u Vás doma. Při focení miminka je potřeba především klidné prostředí, aby bylo miminku příjemně.

Jsme fér, proto platíte pouze za čas, který je Vašim fotografiím věnován tzn. focení, výběr a následná úprava fotografií (fotografie bez úpravy nepředáváme).

Cena focení je 350 Kč/h - obvykle probíhá 2 až 4 hodiny včetně výběru a úprav fotografií.

NAPSAT ZPRÁVU
  • Nejlepší focení miminek je v prvních 2 - 3 týdnech věku miminka

  • Pro focení miminka bude připraven v košík, dečky v různých barvách a zavinovačky. Pokud máte např. vlastní bodýčko, ve kterém chcete miminko vyfotit, vezměte jej s sebou také. Ze zkušenosti doporučuji s sebou vzít také dudlík, který pomůže udržet miminko klidné

  • Nejlépe se miminko fotí najezené, proto pokud je to trochu možné, je nejlepší ho nakrmit až po příchodu do ateliéru či těsně před focením. Jakmile miminko spokojeně v teple usne, může se začít a miminko poté nemá tendenci se budit. Samozřejmostí je možnost nakrmení miminka v ateliéru

  • Co na sebe? Pro rodiče je ideální sladěné a jednoduché oblečení, aby co nejvíce vyzněla krása miminka. Vyberejte barvy jako je bílá, černá nebo světle pastelová (bez nápisů a obrázků, které by rušily z obsah ve fotografiích)

  • Mějte na paměti, že focení je mnohdy časově náročné a trvá 2 - 3 hodiny, protože se přizpůsobuje potřebám miminka.

Díky soukromému odkazu, který Vám pošleme, si zobrazíte galerii upravených fotografií a stáhnete své fotografie v plné kvalitě i z pohodlí Vašeho domova. Naše služba s online galerií se zobrazuje na všech zařízeních od počítačů, přes chytré telefony až po tablety. Ke galerii máte přístup pouze Vy a uživatelé, kterým pošlete odkaz.

Uchovejte kouzlo fotografií nejen v digitální podobě. Stačí vybrat album s možnostmi zpracování, materiálu, barvy nebo gravírování.

placeholder image-sqplaceholder image-sqplaceholder image-sqplaceholder image-sqplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder image-sqplaceholder imageplaceholder image-sqplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder image


POJĎME SPOLEČNĚ ZACHYTIT CITY A EMOCE