IMG_5406 bez-loga_verze_1-kvalita-web

SVATBY

Svatební den je plný lásky, radosti, slz, očekávání, překvapení a zároveň také den, kdy dva lidé spojí své životy v jeden společný. Tento moment si zaslouží výjimečnou pozornost, a proto zde nabízíme na výběr z různých balíčků, od fotografování přes video až po svatebního DJe. Podívejte se na svatební balíčky.

Jednou z nejhezčích vzpomínek bývá často tzv. předsvatební focení, ze kterého zachytíme spousty láskyplných snímků. Focení může být zároveň přípravou na svatební den. Díky tomu budete mít lepší představu o průběhu focení v den vaší svatby. Spojíte tak krásné s užitečným. Galerie může být také dobrou inspirací při tvorbě grafického návrhu jedinečných svatebních pozvánek, svatebních etiket na víno a dalších materiálů, které jsme pro Vás schopni zajistit.

Cena je od 25.000 Kč, nebo můžete využít svatební balíček.

POSLAT ZPRÁVU
  • Koordinační schůzka (cca 60 min), kde společně projdeme orientační scénář Vaši svatby a upřesníme detaily. V případě velké vzdálenosti, nebo zahraničí lze uskutečnit schůzku online přes videohovor

  • Fotografie z předsvatebního focení lze použít např. pro svatební etiketu na víno, originální pozvánku, nebo třeba jako doplnění výzdoby.

  • Předsvatební focení - Co na sebe? Kreativitě se meze nekladou, doporučujeme však sladit oblečení barevně nebo stylově.

  • Začátek focení svatebního dne dle Vašich požadavků - od ranních příprav, před zahájením obřadu až do 22:00 hodin večer

  • Dostanete 400-600 vybraných a upravených fotografií (za celý den jich přitom vznikne více jak 5 000).

    Galerie.DenLasky.cz bude připravena ve třech barevných profilech: 1. barevný (přirozený, jako lidským okem), 2. černobílý a 3. pečlivě vytvořený profil barev exkluzivně pro Vás, klienty DenLásky.cz.

  • Rezervace termínu Vaší svatby je platná od okamžiku zaplacení 1/2 zálohy z celkové částky. Bude Vám zaslána zálohová faktura s údaji k bankovnímu převodu. Tato záloha je nevratná, vzhledem ke skutečnosti, že daný termín již nebude dostupný dalším poptávajícím klientům. V případě, že by nešlo svatbu uskutečnit z důvodu nařízení vlády ČR, tak lze termín bezplatně změnit na nový - a to pouze v případě, že nebude již rezervován jinou svatbou. Druhá polovina z celkové částky balíčku se hradí po předání fotografií v digitální podobě prostřednictvím galerie DenLasky.cz.

Díky soukromému odkazu, který Vám pošleme, si zobrazíte galerii upravených fotografií a stáhnete v plné kvalitě do Vašeho zařízení. Naše služba s online galerií se zobrazuje od počítačů, přes chytré telefony až po tablety. Ke galerii máte přístup pouze Vy a uživatelé, kterým pošlete odkaz.

Fotoknihy - Uchovejte kouzlo fotografií nejen v digitální podobě. Vybrat si můžete z možností zpracování, materiálů, barev nebo gravírování.

placeholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder image-sqplaceholder image-sqplaceholder image-sqplaceholder imageplaceholder image-sqplaceholder imageplaceholder image-sqplaceholder imageplaceholder imageplaceholder image-sqplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder image-sqplaceholder imageplaceholder image-sqplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder image-sqplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder image-sqplaceholder image


POJĎME SPOLEČNĚ ZACHYTIT CITY A EMOCE