IMG_5406 bez-loga_verze_1-kvalita-web

SVATBY

Svatební den je plný lásky, radosti, slz, očekávání, překvapení a zároveň také den, kdy dva lidé spojí své život v jeden společný. Tento si zaslouží výjimečnou pozornost, a proto zde nabízím na výběr z různých balíčků, od fotografování přes video, až po svatebního DJe. Podívejte se na svatební balíčky.

Jednou z nejhezčích vzpomínek bývá často tzv. předsvatební focení, ze kterého zachytíme spousty laskyplných snímků. Focení může být zároveň přípravou na svatební den. Díky tomu budete mít lepší představu o průběhu focení v den vaší svatby. Spojíte tak krásné s užitečným. Galerie může být také dobrou inspirací při tvorbě grafického návrhu jedinečných svatebních pozvánek, svatebních etiket na víno a dalších materiálu, které jsem pro schopen pro Vás zajistit.

Cena je od 22.000 Kč, nebo můžete využít svatební balíček.

NAPSAT ZPRÁVU
  • Koordiniční schůzka (cca 60 min), kde společně projdeme orientačně scénář Vaši svatby a upřesníme detaily. V případě velké vzdálenosti nebo zahraničí lze uskutečnit online přes videohovor

  • Fotografie z předsvatebního focení lze použít např. pro svatební etiketu na víno, originální pozvánku nebo třeba jako doplnění výzdoby.

  • Předsvatební focení - Co na sebe? Kretivitě se meze nekladou, ideální je sladit oblečení (barevně nebo stylově)

  • Začátek focení svatebního dne dle Vašich požadavků - od rannních příprav, před zahájením obřadu až do 22:00 hodin večer

  • Koho Vám osobně doporujčím k natočení svatebního videa? Lukáš a Barča - Cestaspolu.cz, nebo Lukáš Fürst - lfvideo.cz

  • Dostanete 400-600 vybraných a upravených fotografií (za celý den jich vyfotím více jak 5.000). Galerie pro Vás bude připravena v několika barevných profilech: barevná (přirozená jako lidským okem), černobílá a další dva vytvořené barevné profily exkluzivně pro Vás, klienty DenLásky.cz.

  • Rezervace termínu Vaší svatby je platná od okamžiku zaplacení 1/2 zálohy z celkové částky. Bude Vám zaslána zálohová faktura s údaji k bankovnímu převodu. Tato záloha je nevratná, vzhledem ke skutečnosti, že daný termín již nebude dostupný dalším poptávajícím klientům. V případě, že by nešlo svatbu uskutečnit z důvodu nařízení vlády ČR, tak lze termín bezplatně změnit na nový - a to pouze v případě, že nebude již rezervován jinou svatbou. Druhá polovina z celkové částky balíčku se hradí po předání fotografií v digitální podobě prostřednictvím galerie DenLasky.cz.

Díky soukromému odkazu, který Vám pošleme, si zobrazíte galerii upravených fotografií a stáhnete své fotografie v plné kvalitě i z pohodlí Vašeho domova. Naše služba s online galerií se zobrazuje na všech zařízeních od počítačů, přes chytré telefony až po tablety. Ke galerii máte přístup pouze Vy a uživatelé, kterým pošlete odkaz.

Uchovejte kouzlo fotografií nejen v digitální podobě. Stačí vybrat album s možnostmi zpracování, materiálu, barvy nebo gravírování.

placeholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder image-sqplaceholder image-sqplaceholder image-sqplaceholder imageplaceholder image-sqplaceholder imageplaceholder image-sqplaceholder imageplaceholder imageplaceholder image-sqplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder image-sqplaceholder imageplaceholder image-sqplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder image-sqplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder image-sqplaceholder image


POJĎME SPOLEČNĚ ZACHYTIT CITY A EMOCE