IMG_5406 bez-loga_verze_1-kvalita-web

RODINNY A PÁRY

Vaši nejmilejší a čas, to je to nejdůležitější, co na světě máte. Projevte si tak vzájemnou lásku a zvěčněte tyto příjemné momenty. Focení může probíhat v mém ateliéru anebo třeba na Vašem oblíbeném místě. Pozornost si zaslouží také vaši domácí mazlíčci, kteří mají do mého ateliéru vždy dveře otevřené.

Jsme fér, proto platíte pouze za čas, který je Vašim fotografiím věnován tzn. focení, výběr fotografií, následná úprava a decentní retuš fotografií (neupravené fotografie nepředáváme).

Cena focení je 550 Kč/h - obvykle probíhá 2 až 4 hodiny včetně výběru a úprav fotografií.

POSLAT ZPRÁVU
  • Kdy je focení nejlepší? Vždy

  • Co na sebe? Doporučuji jednoduché oblečení bez potisku, sladěné barevně a stylově.

Díky soukromému odkazu, který Vám pošleme, si zobrazíte galerii upravených fotografií a stáhnete své fotografie v plné kvalitě i z pohodlí Vašeho domova. Naše služba s online galerií se zobrazuje na všech zařízeních od počítačů, přes chytré telefony až po tablety. Ke galerii máte přístup pouze Vy a uživatelé, kterým pošlete odkaz.

Uchovejte kouzlo fotografií nejen v digitální podobě. Stačí vybrat album s možnostmi zpracování, materiálu, barvy nebo gravírování.

placeholder image-sqplaceholder imageplaceholder imageplaceholder imageplaceholder image-sqplaceholder imageplaceholder image-sqplaceholder image-sqplaceholder image-sqplaceholder image-sqplaceholder imageplaceholder imageplaceholder image


POJĎME SPOLEČNĚ ZACHYTIT CITY A EMOCE