Svatební koordinátorka v den lásky?

Svatební koordinátorka či koordinátor je osoba, která vám má pomoci prožít svatební den přesně podle vašich představ. Ženské pohlaví je na této pozici stále ve větší převaze, proto dále je používáno koordinátorka.

tipy_na_svatbu_cover 2

Kdo je koordinátorka?

Osoba, která stojí v zákulisí, ale má vše pod palcem. Jejím úkolem je zařídit, aby se svatba odehrála podle vašeho scénáře a bez stresu. Dle společné domluvy se koordinátorka stará o hladký průběh svatebních příprav i samotného svatebního dne. Pokud se tedy nechcete starat o žádné organizační věci, zvolte si právě tuto službu koordinace.

Svatební koordinátorka dokáže tedy zajistit organizaci svatby od A do Z, kompletní servis a plánování svatby klientovi na míru s ohledem na jeho požadavky a finanční možnosti.


Činnosti, o které se dokáže správná koordinátorka postarat, např.:

vznik svatebního oznámení, výběr fotografa, asistence při oblékání nevěsty, shromáždění hostů, aktivity pro hosty, připnutí vývazků, výzdobu svatebního místa, zařídí dětský koutek, organizace svatební kolony, koordinace hostů během obřadu, asistence při focení, dohled nad hostinou, rozdá výslužku, může se chopit moderace, mívá smluvené dodavatele – tedy i lepší ceny, pružně reaguje na dané situace, minimalizuje problémy.
Důvodů, proč si tedy zvolit svatební koordinátorku, je hned několik.


Kdy se rozhodnout pro svatební koordinátorku?

Jestliže se chcete ušetřit zbytečných nervů a stresu,
chcete získat co nejvíce času na ostatní organizování a také pro sebe,
když si chcete svatbu naplno vychutnat.


Jak vybrat správnou koordinátorku?

Měli byste si s ní ve všech případech rozumět, aby nedocházelo k nedorozuměním. Navzájem byste si měli vyjít vstříc, měla by s vámi jednat narovinu a příjemně komunikovat, vy byste měli důvěřovat jejím schopnostem. Správná koordinátorka by měla umět naslouchat a upozornit na nedostatky ve vašich přáních. V dnešní době existují téměř na vše reference, zkuste tedy zapátrat i po vaší zvolené koordinátorce. Také byste měli znát její honoraci za poskytnuté služby a případnou zastupitelnost, kdyby u ní došlo k úrazu, nemoci, neschopnosti se zúčastnit svatby. 

Linda Loydová - opravdovaudalost.cz

Linda je tu pro vás a vaše životní okamžiky. Během nezávazné konzultace jí představíte své přání a požadavky na plánovanou událost. Společně pak naplánujete kompletně celou akci od příprav až po realizaci. Doporučí ověřené dodavatele, nebo vše zorganizuje dle vašich představ a přání, třeba i na klíč. Zařídí vám nezapomenutelný zážitek, zkrátka plně prožitou opravdovou událost.

Linda Loydová

Monika Jilková - wewedd.cz

Monika se šťastným příběhům o lásce věnuje již šestým rokem a společně s vámi ráda hledá ty nejpřirozenější cesty, jak zorganizovat vaši svatbu tak, aby byla jednoduše o vás dvou.
Vyznává přirozenost, která podtrhne danou krásu místa a nechá vyniknout atmosféru. Nejraději připravuje celé koncepty na míru, aby do sebe všechno zapadalo. Ale ráda se s vámi sejde i jen na konzultaci nebo vám navrhne pouze část vaší svatby.

Ať už chcete připravit celou svatbu od začátku do konce, nebo pomoc pouze s některou její částí, potřebujete poradit. Ve svůj svatební den se jisté formě nervozity neubráníte. Proč si tedy zbytečně přidělávat stres, když můžete využít pomoci profesionála, který se za vás o vše důležité postará. Práce koordinátorky vám ušetří několik týdnů vašeho času. Pokud se tedy rozhodnete pro takovou pomoc, kdy nechcete nic organizačně podcenit, neváhejte svatební koordinátorku kontaktovat co nejdříve.

Monika Jilková


POJĎME SPOLEČNĚ ZACHYTIT CITY A EMOCE